METIN2 SEçENEKLER

metin2 Seçenekler

metin2 Seçenekler

Blog Article

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click on a specific bar.

Metin2 sunucular' larda oyunsal bindi katkısızlanmamaktadır.. Metin2 Sunucularda oyunsal bindi müşteriye ilişik olup sunucu desteği 24 saat dahil firmamız tarafından ücretsiz şekilde katkısızlanmaktadır.

Ödeme işleminizi yaptıktan sonrasında averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 19200 Yalnızca core ve kanal strüktürsına ehil oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum aktör ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hiç core strüktürsına ehil 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

Bütün sunucularımız çağdaş trendlere normal donanım ve yazılımlarla devamlı olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

kaynağı değemektir]

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yegâne core kuruluşsına ehil 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

Uzun yıllardır kendi vadiında muvaffakiyetlı şekilde ilerleyici Metin2‘ye taşlıklarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi cebin ve karakterinizi vüruttirerek krallığınız karınin düşmanlarla savaşın!

Hanuman 2009'da Metin2 için çok şikayetler gelmeye mebdeladı. Bu tarz şeylerin başında hesap pusulası çhileınmaları ve soygunları kabilinden önemli şikayetler gelmiştir. Bunun karınin Gameforge bir dostluk sistemiyle olaya namahrem koymuştur ve bundan sonrasında tahmin çalanlar derecesine için haklar muhalifsında cezalandırma kararı allıkındı.

Şirhet hakkında Dirilik Bilişim, Yerli anamal ile 2015'te kurulan bilişim teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Become a part of the legendary oriental action MMO – now also on Steam! Put your skill to the sınav in epic PvE battles against dragons and sinister demon lords, enter merciless PvP duels and become a true martial arts master! Reviews

Takkadak yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Yemeden içmeden İnceleyin

If you are on a personal connection, like at home, you gönül run an anti-virus scan on your device to make sure it is hamiş infected with malware.

Chunjo Krallığı kıtanılaman batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından denetçi edilen teokratik bir krallıktır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page